![]()
Ha végignézem Garmin óráim indokolatlanul hosszú sorát, elsősorban csak a számomra jól ismert függősségemet látni, de lehetne akár egy szomorú irányt vett futókarrier görbéjeként is olvasni: Forerunner 310 xt, Fenix 3, Fenix 5, Fenix 5x, Fenix 6x, Forerunner 955, Venu X1
Vagy engem, mint az egyenlet sajnálatos módon állandóját és nem változóját tekintve, úgy megoldani, hogy végre tudom a helyem az egyre bövülő kínálatban is. Negyvenhét évesen, tizenhárom, vagy hány év futással a hátam mögött, végre elfogadtam a realitásokat. Nem futok sokat, nem futok gyorsan, és nem futok sokáig.
Pedig dehogy fogadtam el. A tudat, hogy …
Olvass tovább!
